Hopp til innhold
velt.no
Meny

Mahi Maskin AS

Org.nr.
830 956 042
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Grunnarbeid 43.120
Kommune
Modum
Stiftet
20. februar 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 758
+12,7 % fra 2024
2023: 1 13620232024: 1 56120242025: 1 7582025
Driftsresultat
204
−34,5 % fra 2024
2023: 11620232024: 31120242025: 2042025
Årsresultat
77
−72,3 % fra 2024
2023: 5920232024: 27820242025: 772025
Egenkapital
439
+21,3 % fra 2024
2023: 9420232024: 36220242025: 4392025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,95
2024: 2,98
Driftsmargin
11,6 %
2024: 19,9 %
Egenkapitalandel
46,5 %
2024: 38,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 1361 5611 758
Driftsinntekter1 1361 5611 758
Driftskostnader1 0201 2491 554
Driftsresultat116311204
Netto finans−41−33−23
Resultat før skatt74278181
Skattekostnad150104
Årsresultat5927877
Balanse
Anleggsmidler461346231
Omløpsmidler379590713
Bankinnskudd og kontanter76494448
Sum eiendeler840936944
Egenkapital94362439
Langsiktig gjeld546376264
Kortsiktig gjeld201198241
Sum gjeld747574505
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,892,982,95
Driftsmargin10,2 %19,9 %11,6 %
Egenkapitalandel11,1 %38,7 %46,5 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selge tjenester og varer innen bygg og anleggsvirksomhet og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Virksomhet
Maskinentreprenør: grunnarbeid, VA, tomtutgraving og alt annet som naturlig faller inn under dette.
Forretningsadresse
Persbråtan 71, 3370 Vikersund
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
40 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
7. mars 2023