Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ma Studio AS

Org.nr.
914 418 690
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Maler- og glassarbeid 43.340
Kommune
Sandefjord
Stiftet
26. august 2014
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 733
+19,3 % fra 2024
2023: 1 07120232024: 1 45220242025: 1 7332025
Driftsresultat
28
−34,2 % fra 2024
2023: 820232024: 4320242025: 282025
Årsresultat
4
−76,2 % fra 2024
2023: −1520232024: 1820242025: 42025
Egenkapital
228
+1,9 % fra 2024
2023: 20620232024: 22420242025: 2282025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,61
2024: 1,79
Driftsmargin
1,6 %
2024: 3,0 %
Egenkapitalandel
37,6 %
2024: 43,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 0711 4431 732
Driftsinntekter1 0711 4521 733
Driftskostnader1 0631 4091 705
Driftsresultat84328
Netto finans−14−11−6
Resultat før skatt−63322
Skattekostnad101518
Årsresultat−15184
Balanse
Anleggsmidler24214243
Omløpsmidler229377563
Bankinnskudd og kontanter140370539
Sum eiendeler471519606
Egenkapital206224228
Langsiktig gjeld1398530
Kortsiktig gjeld127210349
Sum gjeld265295378
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,811,791,61
Driftsmargin0,8 %3,0 %1,6 %
Egenkapitalandel43,7 %43,1 %37,6 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Dekorativ maling og tapetsering, restaurering av hus, vinduer og møbler, samt konsulenttjenester innen maling og farge.
Forretningsadresse
Haneholmveien 68, 3209 Sandefjord
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
6. november 2014