Hopp til innhold
velt.no
Meny

M Haugnes AS

Org.nr.
931 570 951
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Rørleggerarbeid 43.221
Kommune
Trondheim
Stiftet
24. mai 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 316
+43,9 % fra 2024
2023: 49920232024: 91520242025: 1 3162025
Driftsresultat
414
+610,9 % fra 2024
2023: 3320232024: 5820242025: 4142025
Årsresultat
300
+749,2 % fra 2024
2023: 2120232024: 3520242025: 3002025
Egenkapital
280
+248,4 % fra 2024
2023: 4520232024: 8020242025: 2802025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,99
2024: 1,64
Driftsmargin
31,5 %
2024: 6,4 %
Egenkapitalandel
28,8 %
2024: 20,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter4999141 189
Driftsinntekter4999151 316
Driftskostnader465856902
Driftsresultat3358414
Netto finans−6−23−20
Resultat før skatt2735394
Skattekostnad6094
Årsresultat2135300
Balanse
Anleggsmidler206166463
Omløpsmidler162234510
Bankinnskudd og kontanter156161440
Sum eiendeler368400973
Egenkapital4580280
Langsiktig gjeld213177177
Kortsiktig gjeld109143517
Sum gjeld323320693
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,481,640,99
Driftsmargin6,7 %6,4 %31,5 %
Egenkapitalandel12,3 %20,1 %28,8 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selge varer og tjenester innen rørleggerarbeid og annet som naturlig sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Virksomhet
Rørleggertjenester.
Forretningsadresse
Myrsundvegen 15, 7074 Spongdal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
13. juni 2023