Hopp til innhold
velt.no
Meny

Lyngstad Eiendom AS

Org.nr.
946 513 865
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Steinkjer
Stiftet
1. mars 1988
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
228
−20,8 % fra 2024
2023: 50020232024: 28820242025: 2282025
Driftsresultat
35
−75,2 % fra 2024
2023: 6620232024: 14020242025: 352025
Årsresultat
385
−11,9 % fra 2024
2023: 19820232024: 43820242025: 3852025
Egenkapital
22 173
+0,6 % fra 2024
2023: 21 61320232024: 22 05020242025: 22 1732025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
33,9
2024: 127
Driftsmargin
15,2 %
2024: 48,6 %
Egenkapitalandel
97,8 %
2024: 99,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter500288228
Driftskostnader434148193
Driftsresultat6614035
Netto finans187421459
Resultat før skatt254561493
Skattekostnad56123108
Årsresultat198438385
Balanse
Anleggsmidler6 0205 9825 950
Omløpsmidler15 64916 19616 716
Bankinnskudd og kontanter14 41714 56514 056
Sum eiendeler21 66822 17822 666
Egenkapital21 61322 05022 173
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld56128493
Sum gjeld56128493
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad28212733,9
Driftsmargin13,2 %48,6 %15,2 %
Egenkapitalandel99,7 %99,4 %97,8 %

Roller

Styrets leder
Varamedlem
Revisor
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å ha eierinteresser i arkitekt- og konsulentvirksomhet, i eiendom og kulturbasert næringsvirksomhet samt å drive eiendomsutvikling og annen virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette.
Virksomhet
Å drive arkitektkontor samt annen virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette.
Forretningsadresse
Jakob Weidemanns gate 8, 7713 Steinkjer
Telefon
74 16 59 55
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 1995