Hopp til innhold
velt.no
Meny

Lovli AS

Org.nr.
930 082 589
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Tønsberg
Stiftet
28. september 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 837
+8,9 % fra 2024
2023: 1 52820232024: 1 68720242025: 1 8372025
Driftsresultat
104
+1 771,0 % fra 2024
2023: 22820232024: −620242025: 1042025
Årsresultat
60
+601,9 % fra 2024
2023: 17820232024: −1220242025: 602025
Egenkapital
260
+30,3 % fra 2024
2023: 21120232024: 19920242025: 2602025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,74
2024: 1,48
Driftsmargin
5,6 %
2024: −0,4 %
Egenkapitalandel
30,9 %
2024: 23,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 5281 6871 835
Driftsinntekter1 5281 6871 837
Driftskostnader1 3001 6931 733
Driftsresultat228−6104
Netto finans1−9−26
Resultat før skatt228−1578
Skattekostnad50−318
Årsresultat178−1260
Balanse
Anleggsmidler0342296
Omløpsmidler620504545
Bankinnskudd og kontanter385310372
Sum eiendeler620847841
Egenkapital211199260
Langsiktig gjeld0305269
Kortsiktig gjeld409342313
Sum gjeld409647581
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,521,481,74
Driftsmargin14,9 %−0,4 %5,6 %
Egenkapitalandel34,1 %23,5 %30,9 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Konsulentvirksomhet samt hva hermed står i forbindelse, kjøp, salg, drift av fast eiendom samt ved kjøp av aksjer eller på annen måte delta i andre virksomheter.
Virksomhet
Konsulentvirksomhet, primært for advokatfirmaer og banker som trenger bistand rundt konkurser, praktisk konkursarbeid, verdisetting av eiendeler og salg, samt hva hermed står i forbindelse, kjøp, salg, drift av fast eiendom, samt ved kjøp av aksjer eller på annen måte delta i andre virksomheter.
Forretningsadresse
c/o Marius Løvli, Østre vei 36, 3152 Tolvsrød
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. oktober 2022