Hopp til innhold
velt.no
Meny

Løvgreen AS

Org.nr.
918 479 120
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Nettside
lovgreen.no
Stiftet
17. januar 2017
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 642
+15,5 % fra 2024
2023: 2 39820232024: 2 28820242025: 2 6422025
Driftsresultat
319
+89,5 % fra 2024
2023: −720232024: 16820242025: 3192025
Årsresultat
159
+47,7 % fra 2024
2023: −6120232024: 10820242025: 1592025
Egenkapital
202
+34,1 % fra 2024
2023: 4320232024: 15120242025: 2022025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,08
2024: 1,20
Driftsmargin
12,1 %
2024: 7,4 %
Egenkapitalandel
20,9 %
2024: 22,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 3982 2882 642
Driftsinntekter2 3982 2882 642
Driftskostnader2 4052 1192 323
Driftsresultat−7168319
Netto finans−53−61−33
Resultat før skatt−61108287
Skattekostnad00127
Årsresultat−61108159
Balanse
Anleggsmidler296280320
Omløpsmidler579381649
Bankinnskudd og kontanter14038193
Sum eiendeler875661969
Egenkapital43151202
Langsiktig gjeld248192166
Kortsiktig gjeld584319600
Sum gjeld832511767
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,991,201,08
Driftsmargin−0,3 %7,4 %12,1 %
Egenkapitalandel4,9 %22,8 %20,9 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
6
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
Ukjent for oktober 2025

Ansatte per måned

  • Ukjent
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2025ukjent
november 2025ukjent
desember 2025ukjent
januar 2026ukjent
februar 2026ukjent
mars 20266
april 202610
mai 20266
juni 20266
juli 20266
august 20266
september 20266
oktober 20266

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20266
september 20266
august 20266
juli 20266
juni 20266
mai 20266
april 202610
mars 20266
februar 2026ukjent
januar 2026ukjent
desember 2025ukjent
november 2025ukjent
oktober 2025ukjent

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Tømrertjenester og salg av byggevarer.
Virksomhet
Tømrer og snekker tjenester. Salg av håndlagde personligserte produkter
Forretningsadresse
Alexander Kiellands gate 1A, 2000 Lillestrøm
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
6
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
31. januar 2017