Hopp til innhold
velt.no
Meny

LH Bygg AS

Org.nr.
932 152 355
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Suldal
Stiftet
14. september 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
3 974
+31,4 % fra 2024
2023 (14. september 2023 – 31. desember 2023): 60520232024: 3 02520242025: 3 9742025
Driftsresultat
265
+563,3 % fra 2024
2023 (14. september 2023 – 31. desember 2023): −6620232024: 4020242025: 2652025
Årsresultat
207
+327,4 % fra 2024
2023 (14. september 2023 – 31. desember 2023): −6620232024: 4820242025: 2072025
Egenkapital
294
+236,6 % fra 2024
2023 (14. september 2023 – 31. desember 2023): 3420232024: 8720242025: 2942025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,03
2024: 1,57
Driftsmargin
6,7 %
2024: 1,3 %
Egenkapitalandel
29,6 %
2024: 12,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter6053 0253 974
Driftsinntekter6053 0253 974
Driftskostnader6712 9853 709
Driftsresultat−6640265
Netto finans064
Resultat før skatt−6646270
Skattekostnad0−263
Årsresultat−6648207
Balanse
Anleggsmidler899699
Omløpsmidler444634894
Bankinnskudd og kontanter438618388
Sum eiendeler533731993
Egenkapital3487294
Langsiktig gjeld238238260
Kortsiktig gjeld261405439
Sum gjeld499643699
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,701,572,03
Driftsmargin−10,9 %1,3 %6,7 %
Egenkapitalandel6,4 %12,0 %29,6 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Oppføring og vedlikehold av bygg og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Virksomhet
Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger.
Forretningsadresse
Kjølvikstølen 3, 4235 Hebnes
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
29. september 2023