Hopp til innhold
velt.no
Meny

LCS Holding AS

Org.nr.
918 116 680
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Arendal
Stiftet
2. november 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
993
+0,5 % fra 2024
2023: 92920232024: 98820242025: 9932025
Driftsresultat
162
+146,1 % fra 2024
2023: 8120232024: 6620242025: 1622025
Årsresultat
159
−19,4 % fra 2024
2023: 15620232024: 19720242025: 1592025
Egenkapital
1 813
+9,6 % fra 2024
2023: 1 45720232024: 1 65420242025: 1 8132025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
18,8
2024: 10,5
Driftsmargin
16,4 %
2024: 6,7 %
Egenkapitalandel
95,0 %
2024: 91,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter929988993
Driftsinntekter929988993
Driftskostnader848922830
Driftsresultat8166162
Netto finans9915338
Resultat før skatt180219201
Skattekostnad242142
Årsresultat156197159
Balanse
Anleggsmidler689797
Omløpsmidler1 5421 7211 813
Bankinnskudd og kontanter1 4511 3331 291
Sum eiendeler1 6091 8181 909
Egenkapital1 4571 6541 813
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld15216396
Sum gjeld15216396
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad10,110,518,8
Driftsmargin8,7 %6,7 %16,4 %
Egenkapitalandel90,5 %91,0 %95,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Praksis som kiropraktor. Utleie av personell og annet som naturlig faller inn herunder. Holdingselskap, eie, omsetning og investering i aksjer og i andre selskaper og annet som naturlig hører sammen med dette.
Forretningsadresse
Øvre Tyholmsvei 11, 4836 Arendal
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
80 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
29. november 2016