Hopp til innhold
velt.no
Meny

Langeneset III Borettslag

Org.nr.
966 670 061
Organisasjonsform
Borettslag
Kommune
Bremanger
Stiftet
23. juli 1970
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
392
+104,2 % fra 2024
2023: 19220232024: 19220242025: 3922025
Driftsresultat
229
+138,2 % fra 2024
2023: 3620232024: −59920242025: 2292025
Årsresultat
190
+131,0 % fra 2024
2023: 3620232024: −61320242025: 1902025
Egenkapital
348
+46,3 % fra 2024
2023: 85120232024: 23820242025: 3482025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
8,05
2024: 3,36
Driftsmargin
58,3 %
Egenkapitalandel
35,9 %
2024: 29,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter192192392
Driftskostnader156791163
Driftsresultat36−599229
Netto finans0−14−39
Resultat før skatt36−613190
Årsresultat36−613190
Balanse
Anleggsmidler742742742
Omløpsmidler12670226
Bankinnskudd og kontanter11719219
Sum eiendeler868812969
Egenkapital851238348
Langsiktig gjeld0554593
Kortsiktig gjeld172128
Sum gjeld17574621
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad7,343,368,05
Driftsmargin18,7 %–58,3 %
Egenkapitalandel98,0 %29,3 %35,9 %

Roller

Forretningsfører
Styrets leder
Styremedlemmer (3)

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Borettslag.
Forretningsadresse
c/o Kristin Sundal, Kringomvegen 14, 6723 Svelgen
Postadresse
Tiurvegen 7A, 6723 Svelgen
Telefon
57 79 23 72
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Sektor
Borettslag o.l.
Registrert i Enhetsregisteret
20. februar 1995