Hopp til innhold
velt.no
Meny

Langebru Eiendom AS

Org.nr.
929 649 273
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Drammen
Stiftet
25. april 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
934
+2,8 % fra 2024
2023: 86720232024: 90820242025: 9342025
Driftsresultat
709
+4,9 % fra 2024
2023: 68520232024: 67520242025: 7092025
Årsresultat
763
+32,6 % fra 2024
2023: 58520232024: 57520242025: 7632025
Egenkapital
1 636
−1,2 % fra 2024
2023: 1 67420232024: 1 65620242025: 1 6362025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,01
2024: 0,01
Driftsmargin
75,9 %
2024: 74,3 %
Egenkapitalandel
61,9 %
2024: 68,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter867908934
Driftskostnader182233226
Driftsresultat685675709
Netto finans7067275
Resultat før skatt755743984
Skattekostnad170167221
Årsresultat585575763
Balanse
Anleggsmidler2 4672 4122 634
Omløpsmidler2177
Bankinnskudd og kontanter1914
Sum eiendeler2 4872 4182 642
Egenkapital1 6741 6561 636
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld8137621 006
Sum gjeld8137621 006
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,030,010,01
Driftsmargin79,0 %74,3 %75,9 %
Egenkapitalandel67,3 %68,5 %61,9 %

Roller

Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å eie og forvalte fast eiendom og virksomhet som står i forbindelse med dette, herunder å eie andeler og aksjer i andre selskaper med likeartet formål.
Forretningsadresse
Olav Kyrres gate 23, 3046 Drammen
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
17. august 2022