Hopp til innhold
velt.no
Meny

Landsbytjenester AS

Org.nr.
823 848 862
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
8. november 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
3 349
+1,0 % fra 2024
2023: 2 71620232024: 3 31520242025: 3 3492025
Driftsresultat
112
−58,5 % fra 2024
2023: −6620232024: 27120242025: 1122025
Årsresultat
51
−67,4 % fra 2024
2023: −10220232024: 15520242025: 512025
Egenkapital
228
+28,5 % fra 2024
2023: 2220232024: 17720242025: 2282025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,92
2024: 0,85
Driftsmargin
3,4 %
2024: 8,2 %
Egenkapitalandel
24,0 %
2024: 25,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 7162 9073 331
Driftsinntekter2 7163 3153 349
Driftskostnader2 7823 0453 237
Driftsresultat−66271112
Netto finans−55−62−36
Resultat før skatt−12120876
Skattekostnad−195326
Årsresultat−10215551
Balanse
Anleggsmidler584290329
Omløpsmidler357404622
Bankinnskudd og kontanter72170104
Sum eiendeler941694951
Egenkapital22177228
Langsiktig gjeld4894249
Kortsiktig gjeld430475674
Sum gjeld919516723
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,830,850,92
Driftsmargin−2,4 %8,2 %3,4 %
Egenkapitalandel2,4 %25,6 %24,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
7
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
Ukjent for oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
  • Ukjent
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2025ukjent
november 2025ukjent
desember 2025ukjent
januar 20261–4
februar 20265
mars 20265
april 20265
mai 20266
juni 20266
juli 20268
august 20268
september 20267
oktober 20267

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20267
september 20267
august 20268
juli 20268
juni 20266
mai 20266
april 20265
mars 20265
februar 20265
januar 20261–4
desember 2025ukjent
november 2025ukjent
oktober 2025ukjent

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Vaktmestertjenester og småjobbservice.
Virksomhet
Vaktmestertjenester og småjobbservice til næring og private. Snøbrøyting/rydding. Kurs- og foredragsvirksomhet. Yogainstruktør. Brukergenerert innhold.
Forretningsadresse
Torpavegen 10, 2870 Dokka
Postadresse
c/o Lykketall AS, Storgata 28, 2870 Dokka
Telefon
93 63 79 98
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
7
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. november 2019