Hopp til innhold
velt.no
Meny

Key Baltic Solution AS

Org.nr.
920 410 413
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Nes
Stiftet
23. januar 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
697
−15,4 % fra 2024
2023: 73820232024: 82420242025: 6972025
Driftsresultat
64
+315,1 % fra 2024
2023: 12920232024: −3020242025: 642025
Årsresultat
52
+339,1 % fra 2024
2023: 9820232024: −2220242025: 522025
Egenkapital
211
+32,9 % fra 2024
2023: 18020232024: 15920242025: 2112025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,49
2024: 1,15
Driftsmargin
9,2 %
2024: −3,6 %
Egenkapitalandel
27,9 %
2024: 16,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter738811697
Driftsinntekter738824697
Driftskostnader609854633
Driftsresultat129−3064
Netto finans−423
Resultat før skatt125−2867
Skattekostnad28−615
Årsresultat98−2252
Balanse
Anleggsmidler98655507
Omløpsmidler307313249
Bankinnskudd og kontanter230229249
Sum eiendeler406969756
Egenkapital180159211
Langsiktig gjeld4537446
Kortsiktig gjeld221273100
Sum gjeld225810546
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,391,152,49
Driftsmargin17,5 %−3,6 %9,2 %
Egenkapitalandel44,5 %16,4 %27,9 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
ingen
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. −2 (−1 til −4)
fra 1–4 i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 2026ingen

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2026ingen
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Bygg og anlegg, transporttjeneste, import og salg av utstyr til bygg og anlegg.
Virksomhet
Bygg og anlegg, transporttjeneste, import og salg av utstyr til bygg og anlegg, import og salg av hagemøbler og håndverktjenester.
Forretningsadresse
Liavegen 15, 2165 Hvam
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
9. februar 2018