Hopp til innhold
velt.no
Meny

K og J AS

Org.nr.
925 853 305
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
24. september 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
316
−51,8 % fra 2024
2023: 96220232024: 65520242025: 3162025
Driftsresultat
−45
−122,9 % fra 2024
2023: 17120232024: 19620242025: −452025
Årsresultat
−51
−138,3 % fra 2024
2023: 11520232024: 13420242025: −512025
Egenkapital
481
−9,7 % fra 2024
2023: 39820232024: 53220242025: 4812025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
6,41
2024: 4,81
Driftsmargin
−14,2 %
2024: 29,9 %
Egenkapitalandel
64,7 %
2024: 60,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter962656316
Driftsinntekter962655316
Driftskostnader791459361
Driftsresultat171196−45
Netto finans−24−24−21
Resultat før skatt147172−66
Skattekostnad3238−15
Årsresultat115134−51
Balanse
Anleggsmidler450436412
Omløpsmidler427443331
Bankinnskudd og kontanter287329275
Sum eiendeler877879743
Egenkapital398532481
Langsiktig gjeld274255210
Kortsiktig gjeld2059252
Sum gjeld479347262
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,084,816,41
Driftsmargin17,8 %29,9 %−14,2 %
Egenkapitalandel45,4 %60,5 %64,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Utføre tjenester innenfor transport, service, sjåførutleie og og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Virksomhet
Utleie av personell, sjåfør og annet.
Forretningsadresse
Nyrudveien 1803, 9926 Pasvik
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
5. november 2020