Hopp til innhold
velt.no
Meny

Jettrade.no AS

Org.nr.
922 206 155
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Arendal
Stiftet
10. januar 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 421
+1,2 % fra 2024
2023: 1 43320232024: 1 40420242025: 1 4212025
Driftsresultat
−160
−288,0 % fra 2024
2023: −16820232024: 8520242025: −1602025
Årsresultat
−150
−452,0 % fra 2024
2023: −15320232024: 4320242025: −1502025
Egenkapital
16
−90,4 % fra 2024
2023: 12320232024: 16620242025: 162025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,27
2024: 3,23
Driftsmargin
−11,2 %
2024: 6,0 %
Egenkapitalandel
4,0 %
2024: 36,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 4331 4041 421
Driftsinntekter1 4331 4041 421
Driftskostnader1 6011 3191 581
Driftsresultat−16885−160
Netto finans−22−30−33
Resultat før skatt−19155−192
Skattekostnad−3712−43
Årsresultat−15343−150
Balanse
Anleggsmidler219148134
Omløpsmidler281311269
Bankinnskudd og kontanter50270200
Sum eiendeler499459402
Egenkapital12316616
Langsiktig gjeld215197176
Kortsiktig gjeld16196211
Sum gjeld376293386
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,753,231,27
Driftsmargin−11,7 %6,0 %−11,2 %
Egenkapitalandel24,7 %36,1 %4,0 %

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å importere båter og motorvogner for salg engros og detalj i Norge og Skandinavia. Levere mekanisk arbeid og mekaniske sammenstillinger i Norge og Skandinavia. Levere datakonsulenttjenester i Norge og Skandinavia. Å importere for salg krystall, lysekroner, glass lamper, glass og stentøy. Å importere for salg belysning til hjem, fritid- og næringslokaler. Å importere for salg Møbler, antikviteter og kunst.
Virksomhet
Import/salg av detaljvarer og tjenester og andre produkter som naturlig faller sammen med dette. Å importere båter og motorvogner for salg engros og detalj i Norge og Skandinavia. Levere mekanisk arbeid og mekaniske sammenstillinger i Norge og Skandinavia. Levere datakonsulenttjenester i Norge og Skandinavia. Å importere for salg krystall, lysekroner, glass lamper, glass og stentøy. Å importere for salg belysning til hjem, fritid- og næringslokaler. Å importere for salg Møbler, antikviteter og kunst.
Forretningsadresse
Frolandsveien 4, 4847 Arendal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
31 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
13. februar 2019