Hopp til innhold
velt.no
Meny

Jenergy AS

Org.nr.
921 814 674
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Stavanger
Stiftet
9. november 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−98
+40,2 % fra 2024
2023: −8320232024: −16420242025: −982025
Årsresultat
−98
+40,3 % fra 2024
2023: −8320232024: −16520242025: −982025
Egenkapital
466
−17,4 % fra 2024
2023: 72920232024: 56520242025: 4662025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
82,3 %
2024: 85,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader8316498
Driftsresultat−83−164−98
Netto finans–0–
Resultat før skatt−83−165−98
Skattekostnad000
Årsresultat−83−165−98
Balanse
Anleggsmidler256192128
Omløpsmidler578472438
Bankinnskudd og kontanter501395361
Sum eiendeler835665566
Egenkapital729565466
Langsiktig gjeld100100100
Kortsiktig gjeld5––
Sum gjeld105100100
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad107––
Egenkapitalandel87,4 %85,0 %82,3 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Ferdigstille og patentere en oppdriftsgenerator, med tillegg av ting som naturlig vedrører dette.
Forretningsadresse
Laberget 120, 4020 Stavanger
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
41 668 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
3. desember 2018