Hopp til innhold
velt.no
Meny

Jar Rådgivning AS

Org.nr.
918 705 228
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Lillesand
Stiftet
2. januar 2017
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
785
+6,8 % fra 2024
2023: 75820232024: 73520242025: 7852025
Driftsresultat
345
+24,4 % fra 2024
2023: 27120232024: 27720242025: 3452025
Årsresultat
370
+38,2 % fra 2024
2023: 24420232024: 26720242025: 3702025
Egenkapital
1 511
+32,4 % fra 2024
2023: 87420232024: 1 14120242025: 1 5112025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
13,0
2024: 13,6
Driftsmargin
44,0 %
2024: 37,7 %
Egenkapitalandel
91,1 %
2024: 92,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter758735785
Driftsinntekter758735785
Driftskostnader487458440
Driftsresultat271277345
Netto finans2852101
Resultat før skatt299329447
Skattekostnad556277
Årsresultat244267370
Balanse
Anleggsmidler00–
Omløpsmidler9951 2331 658
Bankinnskudd og kontanter106080
Sum eiendeler9951 2331 658
Egenkapital8741 1411 511
Langsiktig gjeld1220
Kortsiktig gjeld12191128
Sum gjeld12292147
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad8,2513,613,0
Driftsmargin35,8 %37,7 %44,0 %
Egenkapitalandel87,8 %92,5 %91,1 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rådgivning, strategi- og forretningsutvikling, kurs og konsulenttjenester som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Virksomhet
Etablererveiledning og bedriftsrådgivning til privat sektor og offentlig sektor sin tjeneste for etablerere.
Forretningsadresse
Vestre kystvei 255, 4790 Lillesand
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
14. mars 2017