Hopp til innhold
velt.no
Meny

Isocare AS

Org.nr.
983 030 270
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Trondheim
Stiftet
20. august 2001
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
742
−23,8 % fra 2024
2023: 13020232024: 97420242025: 7422025
Driftsresultat
632
−22,5 % fra 2024
2023: 2220232024: 81520242025: 6322025
Årsresultat
627
−17,2 % fra 2024
2023: 8420232024: 75720242025: 6272025
Egenkapital
5 522
−8,9 % fra 2024
2023: 5 30720232024: 6 06420242025: 5 5222025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
5,37
2024: 19,1
Driftsmargin
85,1 %
2024: 83,6 %
Egenkapitalandel
81,4 %
2024: 94,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter130974742
Driftsinntekter130974742
Driftskostnader107160111
Driftsresultat22815632
Netto finans94155173
Resultat før skatt116970804
Skattekostnad32213177
Årsresultat84757627
Balanse
Anleggsmidler000
Omløpsmidler5 3816 4006 786
Bankinnskudd og kontanter5 3815 9806 783
Sum eiendeler5 3816 4006 786
Egenkapital5 3076 0645 522
Langsiktig gjeld000
Kortsiktig gjeld743361 264
Sum gjeld743361 264
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad72,919,15,37
Driftsmargin17,1 %83,6 %85,1 %
Egenkapitalandel98,6 %94,8 %81,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rådgiving, forskning, utvikling, undervisning/opplæring, tilstandsanalyse, uavhengig kontroll, programutvikling, kjøp og salg, utleie av utstyr og maskiner, entreprenørvirksomhet.
Forretningsadresse
Hans Finnes gate 44, 7045 Trondheim
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
20. februar 2001