Hopp til innhold
velt.no
Meny

Industrial Solutions AS

Org.nr.
922 179 115
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Bærum
Stiftet
29. januar 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
614
−6,6 % fra 2024
2023: 99220232024: 65720242025: 6142025
Driftsresultat
−36
−168,5 % fra 2024
2023: 27120232024: 5220242025: −362025
Årsresultat
−51
−426,6 % fra 2024
2023: 20820232024: 1620242025: −512025
Egenkapital
322
−13,6 % fra 2024
2023: 35720232024: 37320242025: 3222025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,20
2024: 9,53
Driftsmargin
−5,8 %
2024: 7,9 %
Egenkapitalandel
56,0 %
2024: 58,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter992657614
Driftsinntekter992657614
Driftskostnader721605649
Driftsresultat27152−36
Netto finans−44−32−24
Resultat før skatt22820−60
Skattekostnad205−9
Årsresultat20816−51
Balanse
Anleggsmidler495483369
Omløpsmidler436154205
Bankinnskudd og kontanter3423871
Sum eiendeler931638574
Egenkapital357373322
Langsiktig gjeld46524981
Kortsiktig gjeld10916172
Sum gjeld574265253
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,999,531,20
Driftsmargin27,3 %7,9 %−5,8 %
Egenkapitalandel38,3 %58,4 %56,0 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Import, distribusjon, kjøp og salg av industrielle produkter samt annen virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette, herunder deltagelse i andre selskaper med samme eller lignende formål
Virksomhet
Import, salg og distribusjon av industrielle produkter.
Forretningsadresse
Økrisletta 15, 1340 Skui
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
126 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
21. februar 2019