Hopp til innhold
velt.no
Meny

I.Solberg Holding AS

Org.nr.
931 868 845
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Godstransport på vei 49.410
Stiftet
24. juli 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
350
+280,2 % fra 2024
2023: 13220232024: 9220242025: 3502025
Driftsresultat
157
+409,6 % fra 2024
2023: 10220232024: −5120242025: 1572025
Årsresultat
118
+300,4 % fra 2024
2023: 7920232024: −5920242025: 1182025
Egenkapital
238
+97,8 % fra 2024
2023: 17920232024: 12020242025: 2382025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,20
2024: 3,75
Driftsmargin
44,9 %
2024: −55,2 %
Egenkapitalandel
76,9 %
2024: 29,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter132384350
Driftsinntekter13292350
Driftskostnader30143193
Driftsresultat102−51157
Netto finans–−24−7
Resultat før skatt102−74150
Skattekostnad22−1632
Årsresultat79−59118
Balanse
Anleggsmidler391096
Omløpsmidler80407214
Bankinnskudd og kontanter8036828
Sum eiendeler471407310
Egenkapital179120238
Langsiktig gjeld2691785
Kortsiktig gjeld2310967
Sum gjeld29228772
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,493,753,20
Driftsmargin77,0 %−55,2 %44,9 %
Egenkapitalandel38,0 %29,6 %76,9 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drive handel, oppdrett og å reparere motorer, maskiner og anleggsutstyr herunder deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet.
Virksomhet
Lastebiltransport. Grunnarbeid (graving, drenering, sprengning, planering). Holdingselskap.
Forretningsadresse
Borgveien 11, 8370 Leknes
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
11. august 2023