Hopp til innhold
velt.no
Meny

Hvitvask AS

Org.nr.
820 810 732
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Bergen
Stiftet
21. april 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
3 262
+8,7 % fra 2024
2023: 2 60420232024: 3 00020242025: 3 2622025
Driftsresultat
121
−55,1 % fra 2024
2023: 4920232024: 26820242025: 1212025
Årsresultat
88
−56,2 % fra 2024
2023: 2920232024: 20020242025: 882025
Egenkapital
302
+40,9 % fra 2024
2023: 1420232024: 21420242025: 3022025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,30
2024: 1,16
Driftsmargin
3,7 %
2024: 8,9 %
Egenkapitalandel
31,0 %
2024: 22,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter9458583 255
Driftsinntekter2 6043 0003 262
Driftskostnader2 5562 7323 141
Driftsresultat49268121
Netto finans−11−12−8
Resultat før skatt37256113
Skattekostnad85625
Årsresultat2920088
Balanse
Anleggsmidler226288168
Omløpsmidler398679806
Bankinnskudd og kontanter178353331
Sum eiendeler624967974
Egenkapital14214302
Langsiktig gjeld13217053
Kortsiktig gjeld478583619
Sum gjeld610753672
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,831,161,30
Driftsmargin1,9 %8,9 %3,7 %
Egenkapitalandel2,3 %22,2 %31,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
7
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
Ukjent for oktober 2025

Ansatte per måned

  • Ukjent
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2025ukjent
november 2025ukjent
desember 2025ukjent
januar 2026ukjent
februar 2026ukjent
mars 2026ukjent
april 2026ukjent
mai 20268
juni 20268
juli 20267
august 20267
september 20267
oktober 20267

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20267
september 20267
august 20267
juli 20267
juni 20268
mai 20268
april 2026ukjent
mars 2026ukjent
februar 2026ukjent
januar 2026ukjent
desember 2025ukjent
november 2025ukjent
oktober 2025ukjent

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å tilby renholdstjenester.
Virksomhet
Renholdstjenester.
Forretningsadresse
C. Sundts gate 64, 5004 Bergen
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
7
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
2. mai 2018