Hopp til innhold
velt.no
Meny

Hovheim AS

Org.nr.
918 673 423
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
22. februar 2017
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−12
−162,4 % fra 2024
2023: −520232024: −420242025: −122025
Årsresultat
33
+1 075,9 % fra 2024
2023: 38320232024: −320242025: 332025
Egenkapital
525
+6,8 % fra 2024
2023: 49520232024: 49120242025: 5252025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
9,73
2024: 13,2
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
76,7 %
2024: 78,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader5412
Driftsresultat−5−4−12
Netto finans499054
Resultat før skatt494−443
Skattekostnad111−19
Årsresultat383−333
Balanse
Anleggsmidler550551397
Omløpsmidler13576288
Bankinnskudd og kontanter7415283
Sum eiendeler685627684
Egenkapital495491525
Langsiktig gjeld185130130
Kortsiktig gjeld6630
Sum gjeld191136160
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad23,413,29,73
Egenkapitalandel72,2 %78,3 %76,7 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investere i aksje og eiendom.
Virksomhet
Investere i aksjer og eiendom.
Forretningsadresse
Krødergata, 3535 Krøderen
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
Registrert i Enhetsregisteret
8. mars 2017