Hopp til innhold
velt.no
Meny

Helle og Jonsson AS

Org.nr.
914 014 506
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Asker
Stiftet
21. juli 2014
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 080
−6,8 % fra 2024
2023: 1 34020232024: 1 15920242025: 1 0802025
Driftsresultat
−28
+50,0 % fra 2024
2023: 14420232024: −5520242025: −282025
Årsresultat
−32
+49,8 % fra 2024
2023: 10420232024: −6420242025: −322025
Egenkapital
524
−12,1 % fra 2024
2023: 66020232024: 59620242025: 5242025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,19
2024: 1,80
Driftsmargin
−2,6 %
2024: −4,8 %
Egenkapitalandel
71,7 %
2024: 70,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 3401 1591 080
Driftsinntekter1 3401 1591 080
Driftskostnader1 1951 2141 108
Driftsresultat144−55−28
Netto finans−11−8−4
Resultat før skatt133−64−32
Skattekostnad2900
Årsresultat104−64−32
Balanse
Anleggsmidler505505505
Omløpsmidler487338226
Bankinnskudd og kontanter32220069
Sum eiendeler992843731
Egenkapital660596524
Langsiktig gjeld1015917
Kortsiktig gjeld231187189
Sum gjeld332247207
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,111,801,19
Driftsmargin10,8 %−4,8 %−2,6 %
Egenkapitalandel66,5 %70,7 %71,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Skadetaksering og consulting av kjøretøy.
Virksomhet
Kjøretøy og Verksted: Skadetaksering av kjøretøy/ forsikringsskade/ motorskader.
Forretningsadresse
Navarhaugen 3, 3475 Sætre
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
2. september 2014