Hopp til innhold
velt.no
Meny

Hei Sveis AS

Org.nr.
979 914 377
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Frogn
Stiftet
23. mai 1998
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
864
+2,4 % fra 2024
2023: 90720232024: 84420242025: 8642025
Driftsresultat
75
+68,2 % fra 2024
2023: 8920232024: 4520242025: 752025
Årsresultat
47
+227,9 % fra 2024
2023: 5420232024: 1420242025: 472025
Egenkapital
133
−24,3 % fra 2024
2023: 16220232024: 17620242025: 1332025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,55
2024: 2,83
Driftsmargin
8,7 %
2024: 5,3 %
Egenkapitalandel
25,8 %
2024: 29,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter710652664
Driftsinntekter907844864
Driftskostnader818799789
Driftsresultat894575
Netto finans−17−20−19
Resultat før skatt722456
Skattekostnad18109
Årsresultat541447
Balanse
Anleggsmidler292380307
Omløpsmidler242223209
Bankinnskudd og kontanter179174125
Sum eiendeler534604516
Egenkapital162176133
Langsiktig gjeld250349248
Kortsiktig gjeld12279134
Sum gjeld372428383
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,982,831,55
Driftsmargin9,8 %5,3 %8,7 %
Egenkapitalandel30,3 %29,1 %25,8 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drive frisørvirksomhet og skjønnhetspleie og alt som naturlig er forbundet med dette.
Virksomhet
Frisørsalong med negldesign og solarium.
Forretningsadresse
Seiersten Sentrum, 1443 Drøbak
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
3. august 1998