Hopp til innhold
velt.no
Meny

Haste Eiendom AS

Org.nr.
990 154 155
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Arendal
Stiftet
10. august 2006
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
258
−0,7 % fra 2024
2023: 24220232024: 26020242025: 2582025
Driftsresultat
85
−35,1 % fra 2024
2023: 620232024: 13020242025: 852025
Årsresultat
40
−40,8 % fra 2024
2023: −1120232024: 6820242025: 402025
Egenkapital
198
+25,5 % fra 2024
2023: 9020232024: 15720242025: 1982025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,43
2024: 0,56
Driftsmargin
32,8 %
2024: 50,1 %
Egenkapitalandel
22,4 %
2024: 16,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter242260258
Driftskostnader236130174
Driftsresultat613085
Netto finans−20−43−33
Resultat før skatt−148752
Skattekostnad−31911
Årsresultat−116840
Balanse
Anleggsmidler848824801
Omløpsmidler9512481
Bankinnskudd og kontanter9412481
Sum eiendeler943948882
Egenkapital90157198
Langsiktig gjeld634570495
Kortsiktig gjeld220220189
Sum gjeld853791684
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,430,560,43
Driftsmargin2,5 %50,1 %32,8 %
Egenkapitalandel9,5 %16,6 %22,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Oppføre eiendommer og hva dermed står i forbindelse.
Virksomhet
Utleie av fast eiendom.
Forretningsadresse
c/o Steinar Bjørsvik, Solbergveien 19, 4848 Arendal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. august 2006