Hopp til innhold
velt.no
Meny

Håribel AS

Org.nr.
911 755 955
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Harstad
Stiftet
1. mars 2013
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
875
+6,2 % fra 2024
2023: 72620232024: 82420242025: 8752025
Driftsresultat
87
+304,3 % fra 2024
2023: 10720232024: −4220242025: 872025
Årsresultat
65
+202,5 % fra 2024
2023: 6620232024: −6320242025: 652025
Egenkapital
443
+17,0 % fra 2024
2023: 44220232024: 37920242025: 4432025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,87
2024: 1,73
Driftsmargin
9,9 %
2024: −5,1 %
Egenkapitalandel
47,0 %
2024: 41,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter726824875
Driftsinntekter726824875
Driftskostnader619866788
Driftsresultat107−4287
Netto finans−21−21−17
Resultat før skatt87−6370
Skattekostnad2105
Årsresultat66−6365
Balanse
Anleggsmidler366346325
Omløpsmidler625567619
Bankinnskudd og kontanter226167219
Sum eiendeler991913944
Egenkapital442379443
Langsiktig gjeld244206170
Kortsiktig gjeld305328331
Sum gjeld549534501
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,051,731,87
Driftsmargin14,8 %−5,1 %9,9 %
Egenkapitalandel44,6 %41,5 %47,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Frisering og annen skjønnhetspleie og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Virksomhet
Frisørsalong.
Forretningsadresse
c/o Gøril Jensen, Bergsveien 14, 9403 Harstad
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
2. april 2013