Hopp til innhold
velt.no
Meny

Hardanger Eventyr AS

Org.nr.
927 565 846
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Ullensvang
Stiftet
29. juli 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 290
+0,7 % fra 2024
2023: 2 24320232024: 2 27320242025: 2 2902025
Driftsresultat
83
+157,3 % fra 2024
2023: 820232024: −14420242025: 832025
Årsresultat
32
+127,4 % fra 2024
2023: −620232024: −11620242025: 322025
Egenkapital
245
+14,9 % fra 2024
2023: 33020232024: 21420242025: 2452025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,87
2024: 0,68
Driftsmargin
3,6 %
2024: −6,3 %
Egenkapitalandel
29,0 %
2024: 29,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 2432 2232 290
Driftsinntekter2 2432 2732 290
Driftskostnader2 2352 4172 207
Driftsresultat8−14483
Netto finans−15−5−36
Resultat før skatt−7−14947
Skattekostnad−1−3315
Årsresultat−6−11632
Balanse
Anleggsmidler460374411
Omløpsmidler475348434
Bankinnskudd og kontanter361246352
Sum eiendeler935722845
Egenkapital330214245
Langsiktig gjeld1470102
Kortsiktig gjeld458509498
Sum gjeld605509600
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,040,680,87
Driftsmargin0,4 %−6,3 %3,6 %
Egenkapitalandel35,3 %29,6 %29,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Guiding, kulturformidling, tradisjonsmat, teambuilding og event samt bygg og anleggsarbeid og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Virksomhet
Guiding, event m.m. Bygg og anleggsarbeid.
Forretningsadresse
Reisetevegen 116, 5776 Nå
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
26. august 2021