Hopp til innhold
velt.no
Meny

Hamar Fysioterapi AS

Org.nr.
926 489 828
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Hamar
Stiftet
11. januar 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 420
+1,8 % fra 2024
2023: 1 45420232024: 1 39620242025: 1 4202025
Driftsresultat
28
−24,9 % fra 2024
2023: 4420232024: 3720242025: 282025
Årsresultat
0
−97,3 % fra 2024
2023: 420232024: 020242025: 02025
Egenkapital
300
0,0 % fra 2024
2023: 30020232024: 30020242025: 3002025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,69
2024: 1,81
Driftsmargin
2,0 %
2024: 2,7 %
Egenkapitalandel
40,6 %
2024: 36,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter785462
Driftsinntekter1 4541 3961 420
Driftskostnader1 4101 3581 392
Driftsresultat443728
Netto finans−40−37−28
Resultat før skatt400
Skattekostnad–00
Årsresultat400
Balanse
Anleggsmidler556472390
Omløpsmidler415361350
Bankinnskudd og kontanter411349331
Sum eiendeler971833740
Egenkapital300300300
Langsiktig gjeld433333233
Kortsiktig gjeld238200206
Sum gjeld671533439
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,741,811,69
Driftsmargin3,0 %2,7 %2,0 %
Egenkapitalandel30,9 %36,0 %40,6 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder
Styremedlemmer (5)
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å være driftsselskap for interessentskapet Hamar Fysioterapi slik dette behov til enhver tid måtte være.
Virksomhet
Helsetjenester som fysioterapi og andre tilknyttede tjenester.
Forretningsadresse
Vangsvegen 62, 2317 Hamar
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
300 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
29. januar 2021