Hopp til innhold
velt.no
Meny

GT Byggteknikk AS

Org.nr.
930 178 969
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Verdal
Stiftet
13. oktober 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
3 731
+28,9 % fra 2024
2023: 2 45420232024: 2 89520242025: 3 7312025
Driftsresultat
−65
−174,0 % fra 2024
2023: 5320232024: 8820242025: −652025
Årsresultat
−72
−215,3 % fra 2024
2023: 4120232024: 6220242025: −722025
Egenkapital
94
−43,3 % fra 2024
2023: 10320232024: 16520242025: 942025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,19
2024: 1,35
Driftsmargin
−1,7 %
2024: 3,0 %
Egenkapitalandel
12,2 %
2024: 27,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 4542 8953 731
Driftsinntekter2 4542 8953 731
Driftskostnader2 4012 8073 797
Driftsresultat5388−65
Netto finans−11−9−27
Resultat før skatt4280−92
Skattekostnad118−20
Årsresultat4162−72
Balanse
Anleggsmidler148110282
Omløpsmidler324493487
Bankinnskudd og kontanter324222361
Sum eiendeler472603769
Egenkapital10316594
Langsiktig gjeld10673267
Kortsiktig gjeld263365408
Sum gjeld369438675
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,231,351,19
Driftsmargin2,2 %3,0 %−1,7 %
Egenkapitalandel21,9 %27,4 %12,2 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Bygg og tømrertjenester.
Forretningsadresse
Tronesvegen 28, 7655 Verdal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. november 2022