Hopp til innhold
velt.no
Meny

Gossner Holding AS

Org.nr.
920 542 123
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
22. februar 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−18
−9,1 % fra 2024
2023: −1520232024: −1620242025: −182025
Årsresultat
123
−66,9 % fra 2024
2023: −31820232024: 37220242025: 1232025
Egenkapital
599
+25,9 % fra 2024
2023: 10420232024: 47620242025: 5992025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
62,4 %
2024: 56,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader151618
Driftsresultat−15−16−18
Netto finans−304388141
Resultat før skatt−318372123
Skattekostnad000
Årsresultat−318372123
Balanse
Anleggsmidler28275275
Omløpsmidler437561684
Bankinnskudd og kontanter356553684
Sum eiendeler466836960
Egenkapital104476599
Langsiktig gjeld0360360
Kortsiktig gjeld361––
Sum gjeld361360360
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,21––
Egenkapitalandel22,4 %56,9 %62,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Forvaltning og utvikling, samt medvirke i andre selskaper innen samme virksomhet, samt alt som hører naturlig til dette.
Forretningsadresse
Balnesveien 11, 1900 Fetsund
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
Registrert i Enhetsregisteret
5. mars 2018