Hopp til innhold
velt.no
Meny

Gleso AS

Org.nr.
926 867 946
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Vågan
Stiftet
4. februar 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 916
−3,1 % fra 2024
2023: 95620232024: 3 00920242025: 2 9162025
Driftsresultat
202
+2 269,7 % fra 2024
2023: 2320232024: −920242025: 2022025
Årsresultat
84
+317,8 % fra 2024
2023: −4720232024: −3920242025: 842025
Egenkapital
190
+79,3 % fra 2024
2023: 14520232024: 10620242025: 1902025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,25
2024: 6,18
Driftsmargin
6,9 %
2024: −0,3 %
Egenkapitalandel
26,1 %
2024: 14,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter9443 0082 883
Driftsinntekter9563 0092 916
Driftskostnader9333 0192 714
Driftsresultat23−9202
Netto finans−68−29−84
Resultat før skatt−45−39118
Skattekostnad2034
Årsresultat−47−3984
Balanse
Anleggsmidler07557
Omløpsmidler523663670
Bankinnskudd og kontanter10030159
Sum eiendeler523738727
Egenkapital145106190
Langsiktig gjeld3415240
Kortsiktig gjeld38107537
Sum gjeld379632537
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad13,96,181,25
Driftsmargin2,4 %−0,3 %6,9 %
Egenkapitalandel27,6 %14,4 %26,1 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. +2 (+1 til +4)
fra ingen i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2025ingen
november 2025ingen
desember 2025ingen
januar 2026ingen
februar 2026ingen
mars 2026ingen
april 2026ingen
mai 2026ingen
juni 2026ingen
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 2026ingen
mai 2026ingen
april 2026ingen
mars 2026ingen
februar 2026ingen
januar 2026ingen
desember 2025ingen
november 2025ingen
oktober 2025ingen

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Kjøp og salg av bilder. Kjøp og salg av aksjer, utleie av fast eiendom og annet som naturlig faller sammen med dette.
Virksomhet
Kjøp og salg av biler. Kjøp og salg av aksjer, utleie av fast eiendom.
Forretningsadresse
Håkon Kyllingmarks gate 3, 8300 Svolvær
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. mars 2021