Hopp til innhold
velt.no
Meny

Gazpacho AS

Org.nr.
915 265 545
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Nesodden
Stiftet
25. mars 2015
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
455
−9,1 % fra 2024
2023: 63420232024: 50120242025: 4552025
Driftsresultat
283
+15,9 % fra 2024
2023: 27820232024: 24420242025: 2832025
Årsresultat
533
−0,5 % fra 2024
2023: 49720232024: 53620242025: 5332025
Egenkapital
5 429
−0,4 % fra 2024
2023: 5 54520232024: 5 45020242025: 5 4292025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
40,0
2024: 43,7
Driftsmargin
62,1 %
2024: 48,7 %
Egenkapitalandel
97,5 %
2024: 97,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter634501455
Driftsinntekter634501455
Driftskostnader356257172
Driftsresultat278244283
Netto finans298356323
Resultat før skatt576600606
Skattekostnad796573
Årsresultat497536533
Balanse
Anleggsmidler1 2561 3141 296
Omløpsmidler4 3574 2594 270
Bankinnskudd og kontanter8125102
Sum eiendeler5 6135 5735 566
Egenkapital5 5455 4505 429
Langsiktig gjeld192630
Kortsiktig gjeld4997107
Sum gjeld68123137
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad89,643,740,0
Driftsmargin43,9 %48,7 %62,1 %
Egenkapitalandel98,8 %97,8 %97,5 %

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Holding- og investeringsvirksomhet innen alle aktiva klasser, herunder unoterte aksjer og lån samt kjøp, salg og utleie av eiendom. Selskapet kan også drive med musikkproduksjon med tilhørende salg og arrangementer.
Virksomhet
Musikk produksjon og investeringsvirksomhet.
Forretningsadresse
Gamle Hellvikvei 30, 1459 Nesodden
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
24. april 2015