Hopp til innhold
velt.no
Meny

Gasolin Møre AS

Org.nr.
996 257 509
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Ringerike
Stiftet
1. juli 2010
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
831
+2,6 % fra 2024
2023: 77920232024: 81020242025: 8312025
Driftsresultat
593
+2,3 % fra 2024
2023: 55020232024: 58020242025: 5932025
Årsresultat
572
+1,8 % fra 2024
2023: 52120232024: 56220242025: 5722025
Egenkapital
4 906
−2,1 % fra 2024
2023: 5 11020232024: 5 00920242025: 4 9062025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,67
2024: 0,63
Driftsmargin
71,4 %
2024: 71,6 %
Egenkapitalandel
76,1 %
2024: 76,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter779810831
Driftsinntekter779810831
Driftskostnader229230238
Driftsresultat550580593
Netto finans119140140
Resultat før skatt669720734
Skattekostnad147159161
Årsresultat521562572
Balanse
Anleggsmidler6 0605 9975 832
Omløpsmidler584566615
Sum eiendeler6 6446 5626 447
Egenkapital5 1105 0094 906
Langsiktig gjeld686658629
Kortsiktig gjeld848896913
Sum gjeld1 5341 5541 541
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,690,630,67
Driftsmargin70,6 %71,6 %71,4 %
Egenkapitalandel76,9 %76,3 %76,1 %

Roller

Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å eie, utvikle og drifte fast eiendom, samt eie aksjer og andeler i andre selskap.
Virksomhet
Kjøp, salg, utvikling og forvaltning av fast eiendom samt aktiviteter som hører naturlig sammen med dette.
Forretningsadresse
AKA AS, Hvervenmoveien 49, 3511 Hønefoss
Postadresse
c/o AKA AS, Hvervenmoveien 49, 3511 Hønefoss
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
88 132 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Konsern
Inngår i et konsern
Registrert i Enhetsregisteret
4. desember 2010