Hopp til innhold
velt.no
Meny

Fysio og PT AS

Org.nr.
927 011 514
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Tromsø
Stiftet
26. april 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
876
+21,4 % fra 2024
2023: 31820232024: 72120242025: 8762025
Driftsresultat
−41
−109,7 % fra 2024
2023: 17620232024: 42320242025: −412025
Årsresultat
−50
−115,5 % fra 2024
2023: 13820232024: 32620242025: −502025
Egenkapital
497
−4,1 % fra 2024
2023: 19320232024: 51820242025: 4972025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,97
2024: 2,63
Driftsmargin
−4,7 %
2024: 58,6 %
Egenkapitalandel
66,3 %
2024: 72,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter318721876
Driftsinntekter318721876
Driftskostnader143298917
Driftsresultat176423−41
Netto finans0−5−9
Resultat før skatt176418−50
Skattekostnad38920
Årsresultat138326−50
Balanse
Anleggsmidler201473473
Omløpsmidler52241276
Bankinnskudd og kontanter52106132
Sum eiendeler253714750
Egenkapital193518497
Langsiktig gjeld0104112
Kortsiktig gjeld6191140
Sum gjeld61195252
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,852,631,97
Driftsmargin55,2 %58,6 %−4,7 %
Egenkapitalandel76,1 %72,6 %66,3 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Online coaching. Fysioterapi, PT, online kunder. Fysio og PT.
Virksomhet
Fysioterapi og PT. Online coaching.
Forretningsadresse
Solstrandvegen 58A, 9020 Tromsdalen
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
10. mai 2021