Hopp til innhold
velt.no
Meny

Frøbergsvea AS

Org.nr.
925 921 564
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Ringsaker
Stiftet
23. oktober 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
117
−3,5 % fra 2024
2023: 12420232024: 12120242025: 1172025
Driftsresultat
113
−4,1 % fra 2024
2023: 9320232024: 11820242025: 1132025
Årsresultat
113
−4,2 % fra 2024
2023: 4820232024: 11820242025: 1132025
Egenkapital
419
+36,9 % fra 2024
2023: 18820232024: 30620242025: 4192025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,68
2024: 1,08
Driftsmargin
96,5 %
2024: 97,2 %
Egenkapitalandel
43,2 %
2024: 35,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter124121117
Driftsinntekter124121117
Driftskostnader3034
Driftsresultat93118113
Netto finans000
Resultat før skatt94118113
Skattekostnad450–
Årsresultat48118113
Balanse
Anleggsmidler780780780
Omløpsmidler6678190
Bankinnskudd og kontanter6678190
Sum eiendeler846857969
Egenkapital188306419
Langsiktig gjeld580480480
Kortsiktig gjeld787271
Sum gjeld657551550
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,851,082,68
Driftsmargin75,6 %97,2 %96,5 %
Egenkapitalandel22,3 %35,7 %43,2 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rådgivning, undervisning og planlegging av arrangementer innen kultur og helse og aksjeforvaltning og det som hører naturlig til.
Forretningsadresse
Frøbergvegen 265, 2320 Furnes
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
6. november 2020