Hopp til innhold
velt.no
Meny

Feelgood Åsane AS

Org.nr.
921 203 535
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Bergen
Stiftet
10. juli 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 283
+16,9 % fra 2024
2023: 1 16120232024: 1 09820242025: 1 2832025
Driftsresultat
210
−25,1 % fra 2024
2023: 25120232024: 28020242025: 2102025
Årsresultat
4
−96,7 % fra 2024
2023: −5920232024: 12820242025: 42025
Egenkapital
379
+1,1 % fra 2024
2023: 24620232024: 37420242025: 3792025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,81
2024: 2,04
Driftsmargin
16,4 %
2024: 25,5 %
Egenkapitalandel
54,3 %
2024: 44,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 1611 0981 283
Driftsinntekter1 1611 0981 283
Driftskostnader9108181 073
Driftsresultat251280210
Netto finans−280−240−200
Resultat før skatt−29409
Skattekostnad31−885
Årsresultat−591284
Balanse
Anleggsmidler756637495
Omløpsmidler180206202
Bankinnskudd og kontanter10247121
Sum eiendeler936842697
Egenkapital246374379
Langsiktig gjeld560367207
Kortsiktig gjeld131101112
Sum gjeld690468318
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,382,041,81
Driftsmargin21,7 %25,5 %16,4 %
Egenkapitalandel26,3 %44,5 %54,3 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlemmer (2)

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drive treningssenter samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Virksomhet
Treningssenter med lavterskelstrening, for grupper som av ulike grunner ikke kan trene på egenhånd eller på vanlig treningssenter. Treningen foregår på ulike maskiner som er drevet av motor.
Forretningsadresse
Kringstølen 10B, 5124 Morvik
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. juli 2018