Hopp til innhold
velt.no
Meny

Fayhouse AS

Org.nr.
998 415 136
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Bærum
Stiftet
31. mars 2012
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2024

Driftsinntekter
1 548
−2,9 % fra 2023
2022: 1 71720222023: 1 59420232024: 1 5482024
Driftsresultat
8
−36,4 % fra 2023
2022: −20520222023: 1320232024: 82024
Årsresultat
−4
−138,6 % fra 2023
2022: −21020222023: 920232024: −42024
Egenkapital
132
0,0 % fra 2023
2022: 12320222023: 13220232024: 1322024

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2024

Likviditetsgrad
2,37
2023: 2,03
Driftsmargin
0,5 %
2023: 0,8 %
Egenkapitalandel
30,3 %
2023: 22,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2022–2024)
Årsregnskap for selskapet 2022–2024. Beløp i 1 000 kr
Post202220232024
Resultat
Salgsinntekter1 7171 5941 548
Driftsinntekter1 7171 5941 548
Driftskostnader1 9221 5821 540
Driftsresultat−205138
Netto finans−5−1−11
Resultat før skatt−21012−4
Skattekostnad030
Årsresultat−2109−4
Balanse
Anleggsmidler151162160
Omløpsmidler378416278
Bankinnskudd og kontanter62184116
Sum eiendeler528578437
Egenkapital123132132
Langsiktig gjeld188241188
Kortsiktig gjeld216204117
Sum gjeld405446305
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,742,032,37
Driftsmargin−12,0 %0,8 %0,5 %
Egenkapitalandel23,4 %22,9 %30,3 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
ingen
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. −2 (−1 til −4)
fra 1–4 i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 2026ingen
juni 2026ingen
juli 2026ingen
august 2026ingen
september 2026ingen
oktober 2026ingen

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2026ingen
september 2026ingen
august 2026ingen
juli 2026ingen
juni 2026ingen
mai 2026ingen
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Detaljhandel med klær og interiør. Livsstilsbutikk med coaching av kvinner. Grafiske tjenester, fotografering og journalistikk.
Virksomhet
KURS OG VEILEDNINGSKURS FOR KVINNER...UTVIKLING OG SALG AV SELVUVIKLINGSBØKER/KORT
Forretningsadresse
Anthon Walles vei 14A, 1337 Sandvika
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
430 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
24. mai 2012