Hopp til innhold
velt.no
Meny

F.S.T. AS

Org.nr.
927 050 242
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Karmøy
Stiftet
24. mars 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
150
0,0 % fra 2024
2023: 15020232024: 15020242025: 1502025
Driftsresultat
148
0,0 % fra 2024
2023: 14420232024: 14820242025: 1482025
Årsresultat
116
+0,5 % fra 2024
2023: 11220232024: 11520242025: 1162025
Egenkapital
361
+47,4 % fra 2024
2023: 12920232024: 24520242025: 3612025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,51
2024: 4,28
Driftsmargin
98,6 %
2024: 98,6 %
Egenkapitalandel
43,4 %
2024: 30,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter150150150
Driftsinntekter150150150
Driftskostnader622
Driftsresultat144148148
Netto finans––1
Resultat før skatt144148148
Skattekostnad323333
Årsresultat112115116
Balanse
Anleggsmidler515515515
Omløpsmidler152300316
Bankinnskudd og kontanter2112128
Sum eiendeler667815831
Egenkapital129245361
Langsiktig gjeld500500400
Kortsiktig gjeld387070
Sum gjeld538570470
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,044,284,51
Driftsmargin96,0 %98,6 %98,6 %
Egenkapitalandel19,4 %30,0 %43,4 %

Roller

Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investeringsvirksomhet ved kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer samt alt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i selskaper med samme formål.
Virksomhet
Kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer samt alt hva hermed står i forbindelse.
Forretningsadresse
Årvollvegen 26, 4270 Åkrehamn
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. april 2021