Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ergohorse AS

Org.nr.
920 035 876
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Bergen
Nettside
ergohorse.no
Stiftet
16. november 2017
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
919
−4,7 % fra 2024
2023: 84120232024: 96520242025: 9192025
Driftsresultat
355
+268,5 % fra 2024
2023: −6120232024: 9620242025: 3552025
Årsresultat
298
+252,7 % fra 2024
2023: −8320232024: 8420242025: 2982025
Egenkapital
403
+284,4 % fra 2024
2023: 2020232024: 10520242025: 4032025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,80
2024: 2,11
Driftsmargin
38,6 %
2024: 10,0 %
Egenkapitalandel
59,5 %
2024: 23,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter841965919
Driftsinntekter841965919
Driftskostnader902868564
Driftsresultat−6196355
Netto finans−2300
Resultat før skatt−8496355
Skattekostnad−11257
Årsresultat−8384298
Balanse
Anleggsmidler37183
Omløpsmidler399419674
Bankinnskudd og kontanter104140261
Sum eiendeler436438677
Egenkapital20105403
Langsiktig gjeld23413434
Kortsiktig gjeld182199240
Sum gjeld416333274
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,202,112,80
Driftsmargin−7,2 %10,0 %38,6 %
Egenkapitalandel4,7 %23,9 %59,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Import og salg av hesteutstyr.
Virksomhet
Import og salg av hesteutstyr, tilpassing av utstyr.
Forretningsadresse
Fanafjellsvegen 388, 5245 Fana
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
7. desember 2017