Hopp til innhold
velt.no
Meny

Equital AS

Org.nr.
825 535 292
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Fjaler
Stiftet
17. august 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
−100,0 % fra 2024
2023: 21620232024: 6320242025: 02025
Driftsresultat
−14
−129,5 % fra 2024
2023: 20820232024: 4620242025: −142025
Årsresultat
−23
−3 186,2 % fra 2024
2023: 20420232024: −120242025: −232025
Egenkapital
378
−5,8 % fra 2024
2023: 40320232024: 40220242025: 3782025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,82
2024: 9,57
Driftsmargin
–
2024: 73,4 %
Egenkapitalandel
84,2 %
2024: 78,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter216630
Driftsinntekter216630
Driftskostnader81714
Driftsresultat20846−14
Netto finans−9−10
Resultat før skatt19846−13
Skattekostnad−54610
Årsresultat204−1−23
Balanse
Anleggsmidler408408408
Omløpsmidler10910542
Bankinnskudd og kontanter10910442
Sum eiendeler516513449
Egenkapital403402378
Langsiktig gjeld10010060
Kortsiktig gjeld141111
Sum gjeld11411171
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad7,879,573,82
Driftsmargin96,1 %73,4 %–
Egenkapitalandel78,0 %78,4 %84,2 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Forretningsadresse
Dalsfjordvegen 847, 6963 Dale i Sunnfjord
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
50 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
26. august 2020