Hopp til innhold
velt.no
Meny

Eierseksjonssameiet Schultz Gate 8

Org.nr.
992 540 397
Organisasjonsform
Eierseksjonssameie
Kommune
Trondheim
Nettside
tobb.no
Stiftet
6. mars 2008
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
662
+4,3 % fra 2024
2023: 61820232024: 63520242025: 6622025
Driftsresultat
151
+597,1 % fra 2024
2023: −2320232024: 2220242025: 1512025
Årsresultat
135
+2 637,7 % fra 2024
2023: −3620232024: 520242025: 1352025
Egenkapital
184
+271,0 % fra 2024
2023: 4520232024: 5020242025: 1842025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
2024: 2,65
Driftsmargin
22,7 %
2024: 3,4 %
Egenkapitalandel
28,6 %
2024: 8,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter618635662
Driftskostnader−641−613−512
Driftsresultat−2322151
Netto finans−13−17−16
Resultat før skatt−365135
Årsresultat−365135
Balanse
Anleggsmidler163163163
Omløpsmidler420431–
Bankinnskudd og kontanter420431481
Sum eiendeler583595644
Egenkapital4550184
Langsiktig gjeld411382351
Kortsiktig gjeld127163109
Sum gjeld539545460
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,302,65–
Driftsmargin−3,7 %3,4 %22,7 %
Egenkapitalandel7,7 %8,3 %28,6 %

Roller

Forretningsfører
Styrets leder
Styremedlemmer (2)
Revisor
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Eierseksjonssameie.
Forretningsadresse
v/ Boligbyggelaget TOBB, Krambugata 7, 7011 Trondheim
Postadresse
c/o Boligbyggelaget TOBB, Postboks 2424 Torgarden, 7005 Trondheim
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Registrert i Enhetsregisteret
14. mai 2008