Hopp til innhold
velt.no
Meny

E&e Service AS

Org.nr.
927 732 769
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Grunnarbeid 43.120
Kommune
Gulen
Stiftet
23. august 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
730
+13,3 % fra 2024
2023: 59820232024: 64420242025: 7302025
Driftsresultat
7
+109,4 % fra 2024
2023: 5320232024: −7520242025: 72025
Årsresultat
8
+114,1 % fra 2024
2023: 4220232024: −6020242025: 82025
Egenkapital
103
+8,9 % fra 2024
2023: 15520232024: 9520242025: 1032025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,34
2024: 1,81
Driftsmargin
1,0 %
2024: −11,7 %
Egenkapitalandel
19,2 %
2024: 12,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter598707730
Driftsinntekter598644730
Driftskostnader545719723
Driftsresultat53−757
Netto finans001
Resultat før skatt53−758
Skattekostnad12−140
Årsresultat42−608
Balanse
Anleggsmidler678467356
Omløpsmidler57313182
Bankinnskudd og kontanter5427023
Sum eiendeler736780538
Egenkapital15595103
Langsiktig gjeld527513393
Kortsiktig gjeld5417242
Sum gjeld580685434
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,071,814,34
Driftsmargin8,8 %−11,7 %1,0 %
Egenkapitalandel21,1 %12,2 %19,2 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Entreprenørvirksomhet og mekanisk verksted for reparasjon av anleggsmaskiner, landbruksmaskiner og hageredskaper. Selskapet skal også investere i andre virksomheter med lignende formål.
Virksomhet
Entreprenørvirksomhet knyttet til graving, sprenging og støping. Entreprenørvirksomhet knyttet til annen bygging. Verkstedsvirksomhet knyttet til reparasjon av diverse mekanisk utstyr.
Forretningsadresse
Brimnes 79, 5970 Byrknesøy
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
15. september 2021