Hopp til innhold
velt.no
Meny

Dirks Transport AS

Org.nr.
825 011 862
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Godstransport på vei 49.410
Kommune
Moss
Stiftet
23. april 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 725
−30,8 % fra 2024
2023: 1 85220232024: 2 49120242025: 1 7252025
Driftsresultat
−61
−129,3 % fra 2024
2023: 11020232024: 20820242025: −612025
Årsresultat
−75
−147,7 % fra 2024
2023: 8620232024: 15720242025: −752025
Egenkapital
300
−2,0 % fra 2024
2023: 13320232024: 30620242025: 3002025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,84
2024: 4,01
Driftsmargin
−3,5 %
2024: 8,3 %
Egenkapitalandel
38,9 %
2024: 38,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 8522 4921 725
Driftsinntekter1 8522 4911 725
Driftskostnader1 7432 2831 786
Driftsresultat110208−61
Netto finans2−14−30
Resultat før skatt111194−91
Skattekostnad2637−16
Årsresultat86157−75
Balanse
Anleggsmidler122465379
Omløpsmidler99321392
Bankinnskudd og kontanter6412966
Sum eiendeler221785771
Egenkapital133306300
Langsiktig gjeld1399333
Kortsiktig gjeld8380138
Sum gjeld84479471
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,204,012,84
Driftsmargin5,9 %8,3 %−3,5 %
Egenkapitalandel60,0 %38,9 %38,9 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
ingen
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. −2 (−1 til −4)
fra 1–4 i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 2026ingen
juli 2026ingen
august 2026ingen
september 2026ingen
oktober 2026ingen

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2026ingen
september 2026ingen
august 2026ingen
juli 2026ingen
juni 2026ingen
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Transporttjenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.
Virksomhet
Transport av gods på vei.
Forretningsadresse
Skredderveien 2, 1537 Moss
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. april 2020