Hopp til innhold
velt.no
Meny

Dianavet Horses AS

Org.nr.
927 264 404
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Veterinærtjenester 75.000
Kommune
Nes
Stiftet
11. mai 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
288
−52,0 % fra 2024
2023: 93220232024: 59920242025: 2882025
Driftsresultat
−48
+81,8 % fra 2024
2023: 38720232024: −26320242025: −482025
Årsresultat
−53
+74,2 % fra 2024
2023: 24320232024: −20420242025: −532025
Egenkapital
288
−15,4 % fra 2024
2023: 54520232024: 34120242025: 2882025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
7,07
2024: 2,55
Driftsmargin
−16,6 %
2024: −43,9 %
Egenkapitalandel
34,8 %
2024: 42,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter928599288
Driftsinntekter932599288
Driftskostnader545862336
Driftsresultat387−263−48
Netto finans02−8
Resultat før skatt388−261−56
Skattekostnad145−57−3
Årsresultat243−204−53
Balanse
Anleggsmidler1572411
Omløpsmidler817729419
Bankinnskudd og kontanter796669401
Sum eiendeler832801830
Egenkapital545341288
Langsiktig gjeld175175482
Kortsiktig gjeld11328659
Sum gjeld288460541
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad7,262,557,07
Driftsmargin41,5 %−43,9 %−16,6 %
Egenkapitalandel65,5 %42,5 %34,8 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
ingen
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. −2 (−1 til −4)
fra 1–4 i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 2026ingen
september 2026ingen
oktober 2026ingen

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2026ingen
september 2026ingen
august 2026ingen
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Veterinærmedisinsk diagnostikk og behandling samt rehab og trening av hester.
Virksomhet
Veterinærmedisinsk diagnostikk og behandling.
Forretningsadresse
Framtunvegen 21, 1929 Auli
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
29. juni 2021