Hopp til innhold
velt.no
Meny

Desimal Group AS

Org.nr.
989 074 261
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Rælingen
Nettside
desimal.no
Stiftet
4. desember 2005
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
270
−40,6 % fra 2024
2023: 77820232024: 45420242025: 2702025
Driftsresultat
35
+115,6 % fra 2024
2023: −30220232024: −22220242025: 352025
Årsresultat
33
+114,3 % fra 2024
2023: −29720232024: −22920242025: 332025
Egenkapital
72
+82,8 % fra 2024
2023: 26820232024: 3920242025: 722025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,43
2024: 1,22
Driftsmargin
12,8 %
2024: −48,9 %
Egenkapitalandel
14,1 %
2024: 7,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter778454270
Driftsinntekter778454270
Driftskostnader1 080676235
Driftsresultat−302−22235
Netto finans4−7−2
Resultat før skatt−297−22933
Skattekostnad000
Årsresultat−297−22933
Balanse
Anleggsmidler15128120
Omløpsmidler620416390
Bankinnskudd og kontanter227145197
Sum eiendeler635545510
Egenkapital2683972
Langsiktig gjeld0165165
Kortsiktig gjeld367340273
Sum gjeld367505438
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,691,221,43
Driftsmargin−38,8 %−48,9 %12,8 %
Egenkapitalandel42,2 %7,3 %14,1 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Morselskap for investeringer i, og utvikling av andre selskaper, herunder også investeringer og drift i eiendom samt andre finansielle investeringer. Selskapet driver virksomhet innen annonse- og reklameproduksjon, grafisk ferdiggjøring, fotografvirksomhet, kurs- og konsulentvirksomhet og salg av varer og artikler gjennom nettbutikk og annen varehandel.
Virksomhet
Investering og utvikling av selskaper, herunder også investeringer og drift av eiendom. Annonse- og reklameproduksjon, grafisk ferdiggjøring, fotografvirksomhet, kurs- og konsulentvirksomhet. Salg av varer og artikler gjennom nettbutikk og annen varehandel.
Forretningsadresse
Vangensteinvegen 8A, 2005 Rælingen
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Annen næringskode
74.200 Fotografvirksomhet
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
9. januar 2006