Hopp til innhold
velt.no
Meny

Dahle VVS AS

Org.nr.
932 759 047
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Rørleggerarbeid 43.221
Kommune
Rauma
Stiftet
21. november 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 680
−26,5 % fra 2024
2023: ikke oppgitt20232024: 2 28520242025: 1 6802025
Driftsresultat
26
−82,0 % fra 2024
2023: 020232024: 14620242025: 262025
Årsresultat
11
−89,5 % fra 2024
2023: 020232024: 10120242025: 112025
Egenkapital
136
+8,4 % fra 2024
2023: 2420232024: 12520242025: 1362025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,82
2024: 1,32
Driftsmargin
1,6 %
2024: 6,4 %
Egenkapitalandel
18,5 %
2024: 13,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter–2 2751 599
Driftsinntekter–2 2851 680
Driftskostnader02 1401 653
Driftsresultat014626
Netto finans–−16−11
Resultat før skatt012915
Skattekostnad–285
Årsresultat010111
Balanse
Anleggsmidler0313367
Omløpsmidler30626368
Bankinnskudd og kontanter30130108
Sum eiendeler30939735
Egenkapital24125136
Langsiktig gjeld0340148
Kortsiktig gjeld6474451
Sum gjeld6814599
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,391,320,82
Driftsmargin–6,4 %1,6 %
Egenkapitalandel81,4 %13,3 %18,5 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rørleggerarbeid og salg av varer og tjenester.
Virksomhet
Rørlegger tjenester vvs, gravearbeid, veivedlikehold som brøyting med mer.
Forretningsadresse
Dalevegen 147, 6363 Mittet
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
3. januar 2024