Hopp til innhold
velt.no
Meny

Cura Holding AS

Org.nr.
916 309 716
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Skien
Stiftet
17. november 2015
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−87
−6,7 % fra 2024
2023: −4120232024: −8220242025: −872025
Årsresultat
−263
−220,5 % fra 2024
2023: −4120232024: −8220242025: −2632025
Egenkapital
79
−30,6 % fra 2024
2023: 11420232024: 11420242025: 792025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,26
2024: 90,2
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
16,7 %
2024: 29,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader418287
Driftsresultat−41−82−87
Netto finans00−175
Resultat før skatt−41−82−263
Skattekostnad000
Årsresultat−41−82−263
Balanse
Anleggsmidler130141201
Omløpsmidler268240272
Bankinnskudd og kontanter22815844
Sum eiendeler398381473
Egenkapital11411479
Langsiktig gjeld280264178
Kortsiktig gjeld43216
Sum gjeld284267394
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad60,990,21,26
Egenkapitalandel28,6 %29,9 %16,7 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg, kjøp og utleie av eiendom, foredragsvirksomhet, veiledervirksomhet, konsulentvirksomhet, barnehagevirksomhet, barnevernsvirksomhet omsorgsvirksomhet og relaterte tjenester til dette.
Forretningsadresse
Georg Stangs gate 16, 3714 Skien
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
30. november 2015