Hopp til innhold
velt.no
Meny

Crossroads Tattooing AS

Org.nr.
927 590 468
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Hamar
Stiftet
13. juli 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 392
+68,2 % fra 2024
2023: 81920232024: 82820242025: 1 3922025
Driftsresultat
190
+715,8 % fra 2024
2023: 14820232024: 2320242025: 1902025
Årsresultat
125
+8 082,0 % fra 2024
2023: 6820232024: −220242025: 1252025
Egenkapital
115
−28,2 % fra 2024
2023: 16220232024: 16020242025: 1152025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,18
2024: 1,54
Driftsmargin
13,7 %
2024: 2,8 %
Egenkapitalandel
20,4 %
2024: 34,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter8198281 392
Driftsinntekter8198281 392
Driftskostnader6708041 202
Driftsresultat14823190
Netto finans−20−25−27
Resultat før skatt129−1164
Skattekostnad61039
Årsresultat68−2125
Balanse
Anleggsmidler145151153
Omløpsmidler243312412
Bankinnskudd og kontanter205212326
Sum eiendeler388462564
Egenkapital162160115
Langsiktig gjeld100100100
Kortsiktig gjeld126202349
Sum gjeld226302449
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,931,541,18
Driftsmargin18,1 %2,8 %13,7 %
Egenkapitalandel41,7 %34,7 %20,4 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Utleie av egen eller leid fast eiendom ellers, samt annen økonomisk virksomhet som faller naturlig innunder.
Virksomhet
Utleie av lokaler.
Forretningsadresse
Lekeparkvegen 18A, 2319 Hamar
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. august 2021