Hopp til innhold
velt.no
Meny

Convene Finans AS

Org.nr.
959 227 667
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Sunnfjord
Stiftet
1. september 1990
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
406
+6,0 % fra 2024
2023: 51620232024: 38320242025: 4062025
Driftsresultat
300
+5,5 % fra 2024
2023: 25820232024: 28520242025: 3002025
Årsresultat
326
+1,3 % fra 2024
2023: 27820232024: 32120242025: 3262025
Egenkapital
1 630
0,0 % fra 2024
2023: 1 64020232024: 1 63020242025: 1 6302025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,04
2024: 2,33
Driftsmargin
74,0 %
2024: 74,3 %
Egenkapitalandel
78,8 %
2024: 78,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter516383406
Driftsinntekter516383406
Driftskostnader25798106
Driftsresultat258285300
Netto finans98141117
Resultat før skatt356425417
Skattekostnad7810492
Årsresultat278321326
Balanse
Anleggsmidler1 2721 045736
Omløpsmidler7251 0241 332
Bankinnskudd og kontanter6831 0211 276
Sum eiendeler1 9972 0692 068
Egenkapital1 6401 6301 630
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld357439439
Sum gjeld357439439
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,032,333,04
Driftsmargin50,1 %74,3 %74,0 %
Egenkapitalandel82,1 %78,8 %78,8 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Fordringsadministrasjon, samt inkasso av utestående fordringer, rådgivningsvirksomhet og deltakelse i andre selskaper.
Forretningsadresse
Hafstadvegen 23, 6800 Førde
Telefon
57 72 55 00
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Konsern
Inngår i et konsern
Registrert i Enhetsregisteret
20. februar 1995