Hopp til innhold
velt.no
Meny

Cohkka AS

Org.nr.
919 795 646
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Loppa
Stiftet
12. oktober 2017
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 060
+13,8 % fra 2024
2023: 1 11220232024: 93220242025: 1 0602025
Driftsresultat
74
+132,7 % fra 2024
2023: 13420232024: 3220242025: 742025
Årsresultat
59
+138,7 % fra 2024
2023: 10420232024: 2520242025: 592025
Egenkapital
226
+35,4 % fra 2024
2023: 14220232024: 16720242025: 2262025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,21
2024: 1,56
Driftsmargin
7,0 %
2024: 3,4 %
Egenkapitalandel
53,4 %
2024: 34,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 1129321 060
Driftsinntekter1 1129321 060
Driftskostnader978900986
Driftsresultat1343274
Netto finans002
Resultat før skatt1343276
Skattekostnad29717
Årsresultat1042559
Balanse
Anleggsmidler456395334
Omløpsmidler1188789
Bankinnskudd og kontanter1188789
Sum eiendeler574483423
Egenkapital142167226
Langsiktig gjeld362260157
Kortsiktig gjeld705640
Sum gjeld432316197
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,681,562,21
Driftsmargin12,0 %3,4 %7,0 %
Egenkapitalandel24,7 %34,5 %53,4 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Ski- og naturrelatert turisme. Båtrelatert arbeid, herunder vedlikehold, transport og arrangementer med lystbåt. Tømrervirksomhet.
Forretningsadresse
9580 Bergsfjord
Postadresse
Postboks 1068, 9580 Bergsfjord
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
50 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
26. oktober 2017