Hopp til innhold
velt.no
Meny

Broderistua AS

Org.nr.
985 326 010
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Lyngdal
Stiftet
17. januar 2003
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 844
−15,7 % fra 2024
2023: 2 33820232024: 2 18720242025: 1 8442025
Driftsresultat
−84
−263,8 % fra 2024
2023: −34120232024: 5120242025: −842025
Årsresultat
−64
−261,3 % fra 2024
2023: −21920232024: 4020242025: −642025
Egenkapital
421
+170,5 % fra 2024
2023: 11620232024: 15620242025: 4212025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,80
2024: 3,03
Driftsmargin
−4,5 %
2024: 2,3 %
Egenkapitalandel
49,3 %
2024: 16,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 3382 1871 844
Driftsinntekter2 3382 1871 844
Driftskostnader2 6792 1351 928
Driftsresultat−34151−84
Netto finans001
Resultat før skatt−34151−83
Skattekostnad−12211−18
Årsresultat−21940−64
Balanse
Anleggsmidler122111129
Omløpsmidler870820726
Bankinnskudd og kontanter1698093
Sum eiendeler992930855
Egenkapital116156421
Langsiktig gjeld504504174
Kortsiktig gjeld372270260
Sum gjeld877775434
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,343,032,80
Driftsmargin−14,6 %2,3 %−4,5 %
Egenkapitalandel11,7 %16,7 %49,3 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Imoprt/eksport, salg av handelsvarer og deltagelse i andre virksomheter.
Virksomhet
Håndarbeid, garn, broderier og andre handelsvarer.
Forretningsadresse
Kirkeveien 35, 4580 Lyngdal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
451 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
3. februar 2003